Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

I

I

Pomocí SEO Vaše stránky vyskočí na vyšší místa ve vyhledávání. Stránky optimalizujeme na klíčové slova důležité pro Váš business a pro naplnění Vašich cílů.

ON-PAGE FAKTORY

Základ kvalitně odvedeného SEO. On-page faktory jsou vlastnosti ovlivňující, jak dobře se zvolená webová stránka umisťuje ve výsledcích vyhledávání. Nejdůležitějším on-page faktorem každé webové stránky je její obsah.

Dalšími on-page faktory jsou: sémantické zpracování tohoto obsahu pomocí HTML značek, titulek stránky, popisek stránky, URL, nadpisy, popisy obrázků a vše, co je se zvolenou stránkou přímo spojeno. 

On-Page SEO
Strukturovaná data

STRUKTUROVANÁ DATA

Pomocí vložení vysvětlujících kódů na stránky řekneme vyhledávačům účel jednotlivých stránek a pomůžeme jim pochopit jejich obsah. Ve výsledcích vyhledávání se tedy Vaše stránky mohou objevit s dalšími popisujícími informacemi (tzv. Rich Snippets), např. cena a ohodnocení produktů, počet komentářů, informace o Vaší firmě jako kontakt, otevírací hodiny, popis atd.

OPTIMALIZACE OBRÁZKŮ

Postaráme se o vhodný výběr obrázků a jejich následnou optimalizaci pro vyhledávače. Obrázek musí být uložen pod vypovídajícím názvem a musí obsahovat vhodný tzv. “alt text”, tj. slovní popis obrázku pro vyhledávač a nevidomé uživatele.

Samozřejmostí je optimalizace obrázku na co nejmenší velikost bez dopadu na kvalitu a jeho převedení do moderních formátů jako SVG a WebP, které velikost ještě více zmenší. Tyto formáty jsou také přímo podporovány vyhledávači jako Google.

Optimalizace obrázků
Služby Google

SLUŽBY GOOGLE

Pomůžeme Vám se založením Google služeb a jejich napojením na webové stránky.

Google Search Console Vám přinese základní analytická data o návštěvnosti a upozorní Vás, pokud by se na webu objevila nějaká chyba.

Google Analytics ukáží pokročilá analytická data o struktuře zákazníků a jak se na Vašem webu chovají. Na základě těchto dat můžeme web dále upravovat a pomáhat naplňovat Vaše cíle.

Po vytvoření profilu Google Moje Firma se při vyhledávání Vaší firmy objeví v pravé části obrazovky popisné informace Vaší firmy, kontakt, logo, poloha a fotky.