JSME MAGNA WEBSTUDIO

I

I

Magna Webstudio Logo

Jsme webové a marketingové studio sídlící v Brně. Máme za sebou spoustu práce a projektů. Soustředíme se na širokou škálu produktů - od jednostránkových webů po velké komplexní projekty. Dobře se s námi spolupracuje, na naši odpověď nemusíte čekat dva dny. Vážíme si našich klientů a děláme všechno pro jejich maximální spokojenost.

JSME TÝM

I

I

Patrik

Developer, design

Lukáš

SEO, design

Lukáš

Developer

Pavlína

Online marketing, grafika

Jsme důslední a pracovití. K projektům přistupujeme s plným nasazením a veškerou práci odvádíme na sto procent. Děláme to, co nás baví. Každý umí něco jiného, a právě díky tomu se skvěle doplňujeme. Nebojíme se navzájem konstruktivně kritizovat, čímž ze sebe dostáváme ještě lepší výkony. Jsme pozitivní a soustředění na výsledky.

JSME ODBORNÍCI

I

I

Vývoj software

Tvorba aplikací pomocí moderních online technologií na míru. Informační a databázové systémy.

Webdesign

Tvoříme responzivní webové stránky zaměřené na uživatele. Originální a svěží, na které budete hrdí. Se správou obsahu dle Vaší volby.

E-shopy

Naše e-shopy dělají to hlavní, pro co jsou stvořeny - prodávají. Web uděláme rychlý, jednoduchý a hlavně uživatelsky přívětivý.

SEO

Zviditelníme Vás na internetu. Ve vyhledávání poskočíte na vyšší pozice se zajištěním větší návštěvnosti. Najdou Vás ty cílové skupiny, které potřebujete.

Sociální sítě

Reklama na sociálních sítích znamená především vyhovující komunikační jazyk, promyšlené statusy a dlouhodobé budování pozitivního vztahu s komunitou.

PPC reklamy

Umožníme zákazníkům najít vaše služby a produkty právě tehdy, kdy je potřebují. Nemusíte tak utrácet peníze za reklamu, která nebude mít návratnost.

Rozumíme tomu, co děláme. Dokončené projekty vybrousili naše schopnosti. Zůstali jsme ale zvídaví a stále hledáme způsoby, jak se zlepšit. Vzděláváme se a navštěvujeme konference pro zachycení posledních trendů. Svoje metody si ověřujeme konzultacemi se špičkami v oboru. Jsme aktivní a účastníme se komunitních akcí.

JSME ZKUŠENÍ

I

I

ZKZ stavební

  • Webdesign
  • SEO
  • UI/UX

Autoboxy-Znojmo

  • Rezervační systém
  • Webdesign
  • UI/UX

Zkušenosti klientů

Se spoluprací jsem byl velice spokojen. Nejprve mi přišel návrh webu a po odsouhlasení se pustili do práce. Web byl udělán podle mých představ. Perfektně udělali i SEO optimalizaci pro vyhledávače, náš web se díky nim zobrazuje na 1. pozici ve vyhledávání. Magnu Webstudio určitě doporučuji. Těším se na další spolupráci.
Roman Krejčí
Autoboxy-Znojmo
Od grafického návrhu až po uvedení do provozu byla spolupráce rychlá a bez chyby. Cílový termín byl splněn s předstihem. Spolupráce probíhá i nadále v dalším rozvoji potenciálu našeho webového prostoru a jeho administrace.
Radim Koutek
ZKZ stavební